SEO – optimalizace pro vyhledávače

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Search Engine Optimization (zkratka SEO) je efektivní metoda optimalizace, která pomáhá s úpravou webových stránek tak, aby byly lépe vyhledatelné pro vaše zákazníky a čitelné pro vyhledávače, které se v nich snadno orientují a řadí je na vyšší místa ve výpisu.

SEO optimalizace webové stránky je ta nejzákladnější metoda internetového marketingu.

Proč SEO

Google Analytics - SEO - správa a analýza výsledkůUtratíte měsíčně velké peníze za marketing? Trávíte spoustu času přemýšlením, kde se stala chyba? Nechte nás upravit vám stránky tak, aby si k vám zákazníci našli cestu ve vyhledávačích sami a zdarma. Jsme schopni zanalyzovat vaši konkurenci a doporučíme vám další kroky k úspěchu. Optimalizace stránek a SEO nástroje vás zvýhodní před konkurencí.

SEO Audit

SEO audit je sofistikovaná metoda, která napomáhá odhalit slabá místa. Každá webová stránka je podrobena hluboké SEO analýze, která prozradí nejen veškeré nedostatky, ale zároveň její klady. To vše nám napomáhá s vašimi stránkami pracovat, navrhnout úpravy a následně je změnit. Součástí postupu SEO auditu je i navržení optimalizovaného textu, který je snadno čitelný pro vyhledávače a snadno vyhledatelný pro vaše zákazníky. Nakonec vám doporučíme, kam by vaše webové stránky měly směřovat.

SEO Copywriting

Kvalita psaného obsahu webu je stejně tak důležitá jako kvalita zdrojového kódu. Garantujeme gramatickou správnost a stylistiku podporující snadnou čitelnost textu očima.