WordPress konference na Hluboké nad Vltavou

V sobotu 17. května se v Hluboké nad Vltavou konala WordPress konference s přednáškami o tvorbě úspěšných webů. Přednášky byly určeny spíše začínajícím tvůrcům, ale proč nevyužít možnost a něčemu novému se přiučit a zároveň si vyměnit názory s ostatními posluchači či přednášejícími?

Všechny přednášky (a že jich za ten den bylo!) byly zajímavé a přínosné. Avšak ne vždy dokáže řečník své publikum zaujmout. V případě přednášky Easy plugin jsme ocenili ZAJÍMAVÝ plugin, bohužel bylo znát, že řečník v podání samotného autora, není ve své kůži, a proto se u nás objevila zvýšená poptávka po kofeinu. Musíme ale podotknout, že i přes tuto nedokonalost byla tato přednáška přínosnější než ta, kterou vedl jiný řečník a nevěděl, o čem to vlastně mluví.

Sponzorem této akce byl Wedos a součástí nabitého programu byla možnost navštívit a porozhlédnout se po datovém centru. Této nabídky jsme rádi využili a vláčkem se dopravili přímo do centra dění. Celá prohlídka trvala cca hodinu a tímto děkujeme zaměstnancům, že nám ukázali, kde vlastně sídlí náš server. Vše máme zdokumentované a poznáte jej podle modře rozsvícené ledky …